Zápis ze schůze TTL konané dne 29. 6. 2019

místo: zázemí víceúčelového hřiště

přítomní: 22 členů TTL

 • vyhodnocení první části TTL březen – červen 2019

  První část soutěžního ročníku proběhla bez větších potíží, byly odehrány takřka všechny zápasy, ve třetí lize do hry nezasáhli hráči Zamastil a Kyncl, na konci roku zaplatí pokuty a do druhé části budou nasazeni do čtvrté ligy, která bude nově založena pro „notorické nehráče“ nebo pro členy TTL, kteří nechtějí hrát, ale chtějí být členy TTL. Baráž se odehrála v neděli 30. 6. Jan Vanda prohrál 2:1 s Michalem Pěničkou, který ho tak nahradí ve druhé lize. Ve druhé baráži zvítězil Jirka Malý nad Tomášem Kubíčkem po lítém boji také 2:1 a uhájil tak prvoligovou příslušnost i pro další část soutěže.

 • organizační záležitosti druhé poloviny soutěžního ročníku 2019

  Druhá polovina soutěže začne 1. 7. 2019 a skončí 31. 10. 2019. Poté bude neprodleně sehrána baráž, která ukončí ligový rok 2019. Poté bude následovat slavnostní vyhlášení výsledků a domluví se zimní kemp 2019. Všichni zúčastnění rozhodli o tom, že do druhé poloviny do čtyřhry nastoupí dvě nové dvojice (Buček J., Cimbál R. a Tušer P., Malý Jakub), zaplatí vstupní poplatek a do měsíce dohrají chybějící utkání, pokud to situace dovolí. Dále bylo odsouhlaseno, že hráči Zamastil a Kyncl se přesunou do čtvrté ligy a místo nich do třetí ligy nastoupí Šteffan J.

 • hospodaření TTL

  Hospodaření TTL je vyrovnané, jelikož se jedná o naše společné peníze, byli příchozí informováni o stavu poklady i o novém majetku, který je k dispozici. Ze společných peněz bylo nyní zaplaceno maso a pivo pro členy TTL.

 • organizace chodu zázemí a pravidla pro stávající i nové členy TTL

  Jelikož nové zázemí je v provozu teprve od dubna 2019, bylo třeba stanovit si pravidla chodu. Rozhodně to nemá sloužit jako hospoda pro celou vesnici, neboť pivo, které se v zázemí nachází, je pouze členů TTL a ti nemají potřebu dávat ho kolemjdoucím. Za pivo si každý hráč zodpovídá sám a bylo odsouhlaseno, že každý za jedno pivo dá do kasičky 25 Kč (stejně tak i za nealko) a tyto peníze budou použity pro nákup dalšího piva. O zásobování se zatím velice pečlivě stará Jakub Malý, za což mu patří náš dík. Aby nedocházelo k nějakým dohadům, bylo pod pokutou 500 Kč odsouhlaseno, že pivo si smějí natočit pouze hráči TTL, případně jejich rodinní příslušníci. Ostatním bude vysvětleno, že to není určeno pro veřejnost a že si musí na chutný mok zajít do nějakého restauračního zařízení. Zároveň bylo odsouhlaseno zřízení čtvrté ligy, do které budou zařazeni ti, kteří nechtějí hrát, ale chtějí být členy TTL. Zaplatí roční členský příspěvek 200 Kč a mohou čerpat veškeré výhody, které z členství v TTL vyplývají. Nově přihlášenými členy tak jsou J. Adamíra a L. Štěpnička. J. Šťastný bude požádán o aktualizaci seznamu členů na internetových stránkách, aby bylo možné zjistit, kdo je v aktuálním ročníku právoplatným členem TTL. Dále bylo odsouhlaseno pod pokutou 50 Kč/jedno sprosté slovo, že v době, kdy se hraje zápas v době, kdy na školním hřišti probíhá výuka, budou hráči mluvit slušně, zdrží se jakýchkoliv vulgárních slov a budou příkladem pro naši mladou generaci. Časem by toto pravidlo mohlo platit bez časového omezení, protože tenis je sport gentlemanů a měl by být příkladem slušného chování pro všechny přihlížející a zájemce o tento krásný sport.

 • diskuze a volná zábava

  Do diskuze se přihlásil pouze Radan Mlejnek s požadavkem, že když bude hrát s Radkem Hořením, nechce platit peníze za kurt, protože to je zbytečné, aby za dvacet minut platil celou částku. Zbytek členů toto nepřijal a Radan bude muset platit za kurt i nadále. Poté následovala volná zábava, která trvala až do pozdních nočních hodin, k dispozici bylo sponzorské pivo od Pavla Tušera a maso z udírny, o které se staral Jakub Malý. Zázemí nám poskytlo vynikající podmínky a všichni jsme rádi, že to takto funguje. Děkujeme všem, kteří přiložili ruku k dílu, aby to tu mohlo vypadat tak, jak to vypadá.

 • Za OV TTL Pavel Vaněk a Jirka Malý

  Zahájení sezóny 2019

  V pátek 22.2. se v nudli U Studničků konalo zahájení TTL 2019. Rozpis utkání pro jednotlivé ligy se nachází pod odkazy Tabulky a Čtyřky a je hotov - hrajme ...

  • 1.Jarní část od 1.3. do soboty 29.6.2019 Baráže 29.6. a 30.6. 2019. Podzimní část od 1.7. do 31.10.2019. Čtyřhry se hrají jaro od 1.3. do 29.6., podzim od 1.7. do 31.10.- odvety konečný výsledek se počítá dohromady. Baráž samozřejmě není.
  • 2. Letní kemp se po odhalasování většinou na zahajovací schůzi koná v sobotu 29.6.2019, Místo kde bude ještě upřesněno, začátek také.
  • 3. Cena pronájmu tenisového kurtu se z rozhodnutí OÚ Tatobity pro hráče TTL na rok 2019 nemění. Tudíž zůstává platné 50 kč - dvouhra - 2h. 150 kč - čtyřhra - 2 h. Hráč před začátkem utkání obdrží jako obvykle od správce klíč od kurtu a nově 2 další klíče. Jeden od technického zázemí pro správce ( pro případ použití šaten a sprch ) druhý klíč od zadního WC ( směr do cesty ) Klíč od zadního WC - použití zdarma v rámci ceny kurtu. Případné použití sprch a šaten je na rozhodnutí hráče. Použití je zpoplatněno částkou 20 Kč/osoba Klíč od šaten a sprch bude umístěn v místnosti technického zázemí pro správce a pronájem se platí samostatně do "kasičky" umístěné v této místnosti. Každý hráč je povinen po použití šatny, sprch, WC po sobě řádně uklidit !
  • 4. Noví hráči TTL 2019 : David Prokůpek - dvouhra Jiří Koťátko - čtyřhry Pavel Tušer - dvouhra Ladislav Pěnička - dvouhra
  • 5. Pokuty za neodehraná utkání na rok 2019 se nemění. ( 50 Kč ) Za neodehrané utkání vždy zodpovídá domácí hráč. Pokud vyzyvatel prokáže, že protihráče 3 x neúspěšně k utkání vyzval, sám si je oprávněn zapsat kontumační výhru 6:0, 6:0 a pokutu v tomto případě neplatí. Zranění hráče v již rozehraném období soutěže neomlouvá a tento hráč je povinen za domácí neodehrané utkání pokuty zaplatit.

  Za OV TTL Jirka Malý, Pavel Vaněk

  Zahájení sezóny 2018

  V pátek 23.2. se v nudli U Studničků konalo zahájení TTL 2018. Rozpis utkání pro jednotlivé ligy se nachází pod odkazy Tabulky a Čtyřky.

  Jarní část trvá od 1.3. do 29.6.2018, letní od 1.7. do 31.10.2018 Rozpis utkání je hotov - hrajme ...

  Letní část sezóny 2017

  V pátek 30.6. se v Kiosek areně opět vydařil letní kemp TTL 2017.

  Jak bylo dohodnuto, stávají se hráči, kteří nedokázali odehrát minimálně 7 soutěžních utkání, pro všechna svá další utkání hráčem domácím.

  Rozpis utkání pro jednotlivé ligy je hotov, můžete začít hrát

  Zahájení sezóny 2017

  V pátek 24.2. se v Hasičárně konalo zahájení TTL 2017. Rozpis utkání pro jednotlivé ligy se nachází pod odkazy Tabulky a Čtyřky.

  Jarní část trvá od 1.3. do 30.6.2017, letní od 1.7. do 31.10.2017 Rozpis utkání je hotov - hrajme ...

  Důležité info !!!

  • Návrat šampióna - do soutěže se vrací Tomáš Mlejnek!!!
  • Aktualizace pravidel
  • Bodování ve všech zápasech - výhra 2:0 - 3 body, výhra 2:1 - 2 body, porážka 1:2 - 1 bod, porážka 0:2 - 0 bodů
  • Ceny za pronájem pro ligová utkání zůstávají stejné - 50 Kč dvouhra, 150 Kč čtyřhra. Utkání mimo soutěž dle platného ceníku - 50 Kč/ hodina
  • Pokuty za neodehrané utkání - 50Kč
  • Kdo neodehraje minimálně 7 zápasů padá rovnou do 3. ligy

   

   

TTL Menu

Sponzoři