Skupiny Tatobitské tenisové ligy

11. ligový rok 2021 - jaro

1. liga - zbývá odehrát 2 zápasy

TTL Mlejnek Srna Mizera Mlejnek Tušer Šťastný Malý Michetschlager Hoření Ťukal Celkem
2022 Tomáš David Miloslav Radan Pavel Jan Jakub Lukáš Radek Petr  
Mlejnek
Tomáš
2:0
(6:3 , 7:6 , )
1:2
(6:1 , 6:7 , 0:1)
0:2
(4:6 , 3:6 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:4 , )
2:0
(6:4 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
0:2
(4:6 , 6:7 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
19
102:67
Srna
David
0:2
(3:6 , 6:7 , )
T 1:2
(6:0 , 2:6 , 0:1)
2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:1
(6:1 , 2:6 , 1:0)
2:0
(6:4 , 6:4 , )
1:2
(3:6 , 6:1 , 0:1)
 2:0
(7:5 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
16
84:56
Mizera
Miloslav
2:1
(1:6 , 7:6 , 1:0)
2:1
(0:6 , 6:2 , 1:0)
T 2:0
(6:1 , 6:4 , )
1:2
(2:6 , 6:1 , 0:1)
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:1
(6:0 , 6:7 , 1:0)
1:2
(6:4 , 6:7 , 0:1)
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
20
97:66
Mlejnek
Radan
2:0
(6:4 , 6:3 , )
0:2
(0:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 4:6 , )
L 1:2
(4:6 , 7:6 , 0:1)
0:2
(4:6 , 3:6 , )
0:2
(3:6 , 2:6 , )
0:2
(4:6 , 1:6 , )
2:0
(6:1 , 6:4 , )
2:0
(7:5 , 6:2 , )
10
72:92
Tušer
Pavel
0:2
(3:6 , 3:6 , )
1:2
(1:6 , 6:2 , 0:1)
2:1
(6:2 , 1:6 , 1:0)
2:1
(6:4 , 6:7 , 1:0)
1:2
(6:4 , 3:6 , 0:1)
0:2
(4:6 , 5:7 , )
2:1
(5:7 , 6:2 , 1:0)
2:1
(6:0 , 3:6 , 1:0)
2:0
(6:2 , 6:2 , )
13
86:83
Šťastný
Jan
0:2
(1:6 , 4:6 , )
0:2
(4:6 , 4:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
2:0
(6:4 , 6:3 , )
2:1
(4:6 , 6:3 , 1:0)
2 2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:1
(6:7 , 6:4 , 1:0)
2:0
(6:3 , 6:4 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
16
89:76
Malý
Jakub
0:2
(4:6 , 3:6 , )
2:1
(6:3 , 1:6 , 1:0)
1:2
(0:6 , 7:6 , 0:1)
2:0
(6:3 , 6:2 , )
2:0
(6:4 , 7:5 , )
0:2
(0:6 , 2:6 , )
0 2:0
(7:5 , 6:4 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
1:2
(3:6 , 6:4 , 0:1)
13
76:92
Michetschlager
Lukáš
0:2
(1:6 , 1:6 , )
 2:1
(4:6 , 7:6 , 1:0)
2:0
(6:4 , 6:1 , )
1:2
(7:5 , 2:6 , 0:1)
1:2
(7:6 , 4:6 , 0:1)
0:2
(5:7 , 4:6 , )
2  2:0
(6:1 , 6:3 , )
10
67:71
Hoření
Radek
2:0
(6:4 , 7:6 , )
0:2
(5:7 , 2:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 4:6 , )
1:2
(0:6 , 6:3 , 0:1)
0:2
(3:6 , 4:6 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
 2 2:0
(6:2 , 7:5 , )
10
67:81
Ťukal
Petr
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
0:2
(5:7 , 2:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 3:6 , )
2:1
(6:3 , 4:6 , 1:0)
0:2
(1:6 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 5:7 , )
2
51:107
Průběžné
pořadí
2 4 1 7 5 3 6 8 9 10  

2.liga - zbývá odehrát 0

TTL Kubíček Malý Jílek Zahradníček Marcinčik Prokůpek Vanda Gažák Šrůtka Landík Celkem
2022 Tomáš Jiří Miroslav Jan Michal Robert Jan Martin František Štěpán  
Kubíček
Tomáš
2:0
(6:4 , 7:5 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:1
(6:1 , 6:7 , 1:0)
1:2
(6:4 , 6:7 , 0:1)
1:2
(3:6 , 6:2 , 0:1)
2:1
(7:5 , 3:6 , 1:0)
2:0
(6:0 , 7:5 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
K
18
95:66
Malý
Jiří
0:2
(4:6 , 5:7 , )
T 2:0
(6:3 , 6:4 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
1:2
(4:6 , 7:5 , 0:1)
2:0
(7:5 , 6:2 , )
2:0
(6:4 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:4 , 6:3 , )
K
19
93:60
Jílek
Miroslav
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(3:6 , 4:6 , )
T 0:2
(2:6 , 0:6 , )
0:2
(0:6 , 3:6 , )
0:2
(4:6 , 3:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
K
3
44:87
Zahradníček
Jan
1:2
(1:6 , 7:6 , 0:1)
0:2
(3:6 , 3:6 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
L 0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
2:1
(6:3 , 6:7 , 1:0)
2:1
(7:6 , 3:6 , 1:0)
K
8
55:85
Marcinčik
Michal
2:1
(4:6 , 7:6 , 1:0)
2:1
(6:4 , 5:7 , 1:0)
2:0
(6:0 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
0:2
(4:6 , 4:6 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:1
(4:6 , 6:1 , 1:0)
K
18
91:59
Prokůpek
Robert
2:1
(6:3 , 2:6 , 1:0)
0:2
(5:7 , 2:6 , )
2:0
(6:4 , 6:3 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
0:2
(1:6 , 3:6 , )
2 0:2
(3:6 , 2:6 , )
2:0
(6:4 , 6:1 , )
2:0
(7:6 , 6:4 , )
K
14
74:68
Vanda
Jan
1:2
(5:7 , 6:3 , 0:1)
0:2
(4:6 , 2:6 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:4 , 6:4 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
0 2:0
(7:6 , 6:3 , )
2:0
(6:4 , 7:5 , )
K
19
91:56
Gažák
Martin
0:2
(0:6 , 5:7 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
1:2
(3:6 , 7:6 , 0:1)
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(4:6 , 1:6 , )
0:2
(6:7 , 3:6 , )
2 1:2
(7:5 , 2:6 , 0:1)
K
2
48:99
Šrůtka
František
0:2
(3:6 , 4:6 , )
0:2
(4:6 , 3:6 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
1:2
(6:7 , 6:3 , 0:1)
1:2
(6:4 , 1:6 , 0:1)
0:2
(6:7 , 4:6 , )
0:2
(4:6 , 5:7 , )
2:1
(5:7 , 6:2 , 1:0)
2 K
7
76:87
Landík
Štěpán
K
K
K
K
K
K
K
K
K
0
0:0
Průběžné
pořadí
3 1 8 6 4 5 2 9 7 10  

3. liga - zbývá odehrát 1 zápas

TTL Šťastný Konvalin Prokůpek Vaněk Hejlek Vaňátko Horyna Hortvík Jíra Grus Celkem
2022 Jiří Jan David Pavel Jan Luboš Jiří Leoš Pavel Jiří  
Šťastný
Jiří
2:0
(6:1 , 6:4 , )
K
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:2 , )
1:2
(6:7 , 6:4 , 0:1)
0:2
(3:6 , 0:6 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
K
16
75:33
Konvalin
Jan
0:2
(1:6 , 4:6 , )
T K
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
0:2
(6:7 , 4:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
2:0
(7:5 , 7:6 , )
K
12
66:52
Prokůpek
David
K
K
T K
K
K
K
K
K
K
0
0:0
Vaněk
Pavel
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
K
L 0:2
(0:6 , 0:6 , )
2:0
(6:4 , 6:1 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
K
6
26:65
Hejlek
Jan
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(0:6 , 2:6 , )
K
2:0
(6:0 , 6:0 , )
0:2
(2:6 , 4:6 , )
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
K
3
26:72
Vaňátko
Luboš
0:2
(0:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
K
0:2
(4:6 , 1:6 , )
2:0
(6:2 , 6:4 , )
2 0:2
(3:6 , 1:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
 K
3
25:66
Horyna
Jiří
2:1
(7:6 , 4:6 , 1:0)
2:0
(7:6 , 6:4 , )
K
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:0
(6:3 , 6:1 , )
0 0:2
(4:6 , 4:6 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
K
17
81:40
Hortvík
Leoš
2:0
(6:3 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
K
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:4 , 6:4 , )
2 2:0
(6:0 , 6:0 , )
K
21
84:14
Jíra
Pavel
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(5:7 , 6:7 , )
K
0:2
(0:6 , 0:6 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
 0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
2 K
3
26:67
Grus
Jiří
K
K
K
K
K
K
K
K
K
0
0:0
Průběžné
pořadí
3 4 9 5 6 8 2 1 7 10