Skupiny Tatobitské tenisové ligy

11. ligový rok 2021 - léto

1. liga - zbývá odehrát 0

TTL Mizera Mlejnek Srna Šťastný Tušer Malý Michetschlager Mlejnek Malý Vanda Celkem
2022 Miloslav Tomáš David Jan Pavel Jakub Lukáš Radan Jiří Jan  
Mizera
Miloslav
0:2
(2:6 , 3:6 , )
2:0
(6:4 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
K
2:0
(6:1 , 6:4 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
21
89:39
Mlejnek
Tomáš
2:0
(6:2 , 6:3 , )
T 2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:4 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
K
2:0
(6:4 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:4 , )
24
96:33
Srna
David
0:2
(4:6 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
T 2:0
(6:3 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
K
2:0
(6:4 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:4 , )
18
83:52
Šťastný
Jan
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 4:6 , )
0:2
(3:6 , 1:6 , )
L 0:2
(5:7 , 2:6 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
K
0:2
(4:6 , 4:6 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:4 , )
9
66:74
Tušer
Pavel
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
2:0
(7:5 , 6:2 , )
0:2
(1:6 , 4:6 , )
K
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:4 , 7:6 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
12
65:72
Malý
Jakub
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
2:0
(6:1 , 6:4 , )
2 K
1:2
(6:2 , 4:6 , 0:1)
0:2
(2:6 , 4:6 , )
2:0
(6:3 , 6:0 , )
7
51:77
Michetschlager
Lukáš
K
K
K
K
K
K
0 K
K
K
0
0:0
Mlejnek
Radan
0:2
(1:6 , 4:6 , )
0:2
(4:6 , 2:6 , )
0:2
(4:6 , 3:6 , )
2:0
(6:4 , 6:4 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
2:1
(2:6 , 6:4 , 1:0)
K
2 2:0
(7:5 , 6:0 , )
2:0
(6:4 , 6:0 , )
11
69:75
Malý
Jiří
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(4:6 , 6:7 , )
2:0
(6:2 , 6:4 , )
K
0:2
(5:7 , 0:6 , )
2 2:0
(6:2 , 7:6 , )
6
51:88
Vanda
Jan
0:2
(1:6 , 3:6 , )
0:2
(1:6 , 4:6 , )
0:2
(1:6 , 4:6 , )
0:2
(2:6 , 4:6 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0:2
(3:6 , 0:6 , )
K
0:2
(4:6 , 0:6 , )
0:2
(2:6 , 6:7 , )
0
37:97
Průběžné
pořadí
2 1 3 6 4 7 10 5 8 9  

2.liga - zbývá odehrát 0

TTL Hoření Ťukal Marcinčik Kubíček Prokůpek Zahradníček Šrůtka Jílek Hortvík Horyna Celkem
2022 Radek Petr Michal Tomáš Robert Jan František Miroslav Leoš Jiří  
Hoření
Radek
1:2
(3:6 , 6:2 , 0:1)
1:2
(6:4 , 3:6 , 0:1)
2:0
(6:3 , 6:2 , )
1:2
(2:6 , 6:2 , 0:1)
2:0
(7:5 , 6:4 , )
2:1
(6:4 , 3:6 , 1:0)
0:2
(3:6 , 5:7 , )
2:0
(7:6 , 7:6 , )
K
14
83:78
Ťukal
Petr
2:1
(6:3 , 2:6 , 1:0)
T 2:0
(7:5 , 6:2 , )
0:2
(3:6 , 5:7 , )
1:2
(2:6 , 6:4 , 0:1)
2:1
(7:6 , 2:6 , 1:0)
1:2
(6:4 , 3:6 , 0:1)
0:2
(3:6 , 3:6 , )
0:2
(3:6 , 2:6 , )
2:0
(6:3 , 6:1 , )
12
80:91
Marcinčik
Michal
2:1
(4:6 , 6:3 , 1:0)
0:2
(5:7 , 2:6 , )
T 2:1
(2:6 , 6:4 , 1:0)
0:2
(0:6 , 2:6 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
0:2
(4:6 , 3:6 , )
K
13
72:70
Kubíček
Tomáš
0:2
(3:6 , 2:6 , )
2:0
(6:3 , 7:5 , )
1:2
(6:2 , 4:6 , 0:1)
L 1:2
(6:4 , 3:6 , 0:1)
0:2
(2:6 , 4:6 , )
1:2
(6:7 , 6:3 , 0:1)
2:0
(6:4 , 7:6 , )
0:2
(1:6 , 3:6 , )
K
9
72:85
Prokůpek
Robert
2:1
(6:2 , 2:6 , 1:0)
2:1
(6:2 , 4:6 , 1:0)
2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:1
(4:6 , 6:3 , 1:0)
2:1
(3:6 , 6:4 , 1:0)
0:2
(4:6 , 5:7 , )
2:0
(7:5 , 6:1 , )
0:2
(3:6 , 1:6 , )
K
14
79:68
Zahradníček
Jan
0:2
(5:7 , 4:6 , )
1:2
(6:7 , 6:2 , 0:1)
0:2
(1:6 , 0:6 , )
2:0
(6:2 , 6:4 , )
1:2
(6:3 , 4:6 , 0:1)
2 2:0
(6:4 , 7:5 , )
1:2
(6:3 , 3:6 , 0:1)
0:2
(1:6 , 3:6 , )
K
9
70:82
Šrůtka
František
1:2
(4:6 , 6:3 , 0:1)
2:1
(4:6 , 6:3 , 1:0)
0:2
(3:6 , 3:6 , )
2:1
(7:6 , 3:6 , 1:0)
2:0
(6:4 , 7:5 , )
0:2
(4:6 , 5:7 , )
0 1:2
(6:4 , 5:7 , 0:1)
0:2
(0:6 , 1:6 , )
2:0
(6:4 , 6:2 , )
12
84:95
Jílek
Miroslav
2:0
(6:3 , 7:5 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
0:2
(3:6 , 4:6 , )
0:2
(4:6 , 6:7 , )
0:2
(5:7 , 1:6 , )
2:1
(3:6 , 6:3 , 1:0)
2:1
(4:6 , 7:5 , 1:0)
2 0:2
(4:6 , 0:6 , )
K
10
74:84
Hortvík
Leoš
0:2
(6:7 , 6:7 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
2:0
(6:4 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:0
(6:4 , 6:0 , )
2 K
21
96:43
Horyna
Jiří
K
0:2
(3:6 , 1:6 , )
K
K
K
K
0:2
(4:6 , 2:6 , )
K
K
0
10:24
Průběžné
pořadí
2 6 4 8 3 9 5 7 1 10  

3. liga - zbývá odehrát 0

TTL Gažák Landík Šťastný Konvalin Vaněk Hejlek Vaňátko Jíra Polák Celkem
2022 Martin Štěpán Jiří Jan Pavel Jan Luboš Pavel Milan  
Gažák
Martin
K
0:2
(2:6 , 5:7 , )
2:0
(6:4 , 6:2 , )
K
2:0
(6:3 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
K
0:2
(4:6 , 2:6 , )
9
49:38
Landík
Štěpán
K
T K
K
K
K
K
K
K
0
0:0
Šťastný
Jiří
2:0
(6:2 , 7:5 , )
K
T 2:0
(6:2 , 6:2 , )
K
2:0
(6:0 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
K
15
61:20
Konvalin
Jan
0:2
(4:6 , 2:6 , )
K
0:2
(2:6 , 2:6 , )
L K
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
0:2
(4:6 , 4:6 , )
9
54:40
Vaněk
Pavel
K
K
K
K
K
K
K
K
0
0:0
Hejlek
Jan
0:2
(3:6 , 1:6 , )
K
0:2
(0:6 , 3:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
K
2 0:2
(1:6 , 4:6 , )
K
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0
15:60
Vaňátko
Luboš
0:2
(1:6 , 2:6 , )
K
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
K
2:0
(6:1 , 6:4 , )
0 K
K
3
18:41
Jíra
Pavel
K
K
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
K
K
K
2 K
0
5:24
Polák
Milan
2:0
(6:4 , 6:2 , )
K
K
2:0
(6:4 , 6:4 , )
K
2:0
(6:0 , 6:1 , )
K
K
2 9
36:15
Průběžné
pořadí
3 9 1 2 8 6 5 7 4