Nabídka připojení

Nabízíme vysokorychlostní připojení k internetu a místní síti Tatobity.net a to bez omezení objemu dat. Bezdrátové připojení k internetu pomocí technologie WIFI je takový způsob připojení k internetu, kde neplatíte za čas (délku) připojení, ale pouze za rychlost připojení, kterou jste k internetu připojeni.

V současné době máme pokryté Rovensko p. Tr., Tatobity i celý Lestkov a část Žlábku. Více v sekci Foto

Technická data :

Dle technické specifikace je připojení realizováno bezdrátovou technologií na bázi mikrovlných pojítek v bezlicenčním nekoordinovaném pásmu 2,4 a 5Ghz.

Zřízení služby:

V rámci zvýšení bezpečnosti a zajištění co nejvyšší rychlosti a spolehlivosti sítě je pro připojení nutno použít námi ověřené a nastavené komponenty v setu WiFi klient BOX.

Zřízení služby se skládá z montáže setu WiFi klient BOX a aktivace služby a účtu v našich systémech. Tato aktivace je ZDARMA.

Noví klienti mají pro upřesnění a vyzkoušení tarifu připojení 10 - 14 kalendářních dní připojení v rámci zvoleného tarifu zdarma

WiFi klient BOX

Wifi router 5GHz 1500,- Kč

Celkem hardware

1500,-Kč

Tento box umožňuje připojení jednoho počítače přes rozhraní ethernet, po připojení ethernet switche popř dalšího wifi routeru lze připojit i více počítačů.