Skupiny Tatobitské tenisové ligy

12. ligový rok 2022 - léto

1. liga - zbývá odehrát 0

TTL Mlejnek Mizera Šťastný Srna Prokůpek Tušer Hortvík Malý Marcinčik Kubíček Celkem
2022 Tomáš Miloslav Jan David Robert Pavel Leoš Jakub Michal Tomáš  
Mlejnek
Tomáš
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:4 , )
1:2
(6:4 , 3:6 , 0:1)
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
25
105:33
Mizera
Miloslav
0:2
(0:6 , 0:6 , )
T 2:0
(7:5 , 6:4 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
2:0
(6:4 , 7:5 , )
2:0
(6:2 , 6:4 , )
K
2:1
(6:2 , 6:7 , 1:0)
2:0
(6:3 , 6:4 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
17
75:71
Šťastný
Jan
0:2
(1:6 , 4:6 , )
0:2
(5:7 , 4:6 , )
T 0:2
(1:6 , 4:6 , )
2:0
(6:2 , 6:4 , )
K
0:2
(3:6 , 1:6 , )
2:0
(6:0 , 6:4 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:1
(6:7 , 6:0 , 1:0)
11
72:69
Srna
David
2:1
(4:6 , 6:3 , 1:0)
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:4 , )
L 2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:4 , )
2:0
(6:2 , 7:5 , )
26
108:35
Prokůpek
Robert
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(4:6 , 5:7 , )
0:2
(2:6 , 4:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
1:2
(6:3 , 3:6 , 0:1)
1:2
(6:1 , 3:6 , 0:1)
2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:1
(3:6 , 6:2 , 1:0)
2:1
(1:6 , 7:6 , 1:0)
9
67:93
Tušer
Pavel
0:2
(0:6 , 2:6 , )
0:2
(2:6 , 4:6 , )
K
0:2
(1:6 , 3:6 , )
2:1
(3:6 , 6:3 , 1:0)
2 2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(6:2 , 6:4 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
14
70:62
Hortvík
Leoš
0:2
(2:6 , 2:6 , )
K
2:0
(6:3 , 6:1 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
2:1
(1:6 , 6:3 , 1:0)
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0 1:2
(1:6 , 7:6 , 0:1)
2:0
(6:4 , 6:4 , )
2:1
(3:6 , 6:0 , 1:0)
11
60:76
Malý
Jakub
0:2
(2:6 , 3:6 , )
1:2
(2:6 , 7:6 , 0:1)
0:2
(0:6 , 4:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 4:6 , )
2:1
(6:1 , 6:7 , 1:0)
2 K
0:2
(1:6 , 6:7 , )
3
51:94
Marcinčik
Michal
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(3:6 , 4:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
0:2
(0:6 , 4:6 , )
1:2
(6:3 , 2:6 , 0:1)
0:2
(1:6 , 3:6 , )
0:2
(4:6 , 4:6 , )
K
2 0:2
(4:6 , 4:6 , )
1
43:94
Kubíček
Tomáš
0:2
(1:6 , 2:6 , )
0:2
(3:6 , 4:6 , )
1:2
(7:6 , 0:6 , 0:1)
0:2
(2:6 , 5:7 , )
1:2
(6:1 , 6:7 , 0:1)
0:2
(3:6 , 2:6 , )
1:2
(6:3 , 0:6 , 0:1)
2:0
(6:1 , 7:6 , )
2:0
(6:4 , 6:4 , )
9
72:96
Průběžné
pořadí
2 3 5 1 8 4 6 9 10 7  

2.liga - zbývá odehrát 0

TTL Malý Mlejnek Hoření Šťastný Zahradníček Vanda Jílek Gažák Fišera Landík Celkem
2022 Jiří Radan Radek Jiří Jan Jan Miroslav Martin Pavel Štěpán  
Malý
Jiří
0:2
(4:6 , 0:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
1:2
(4:6 , 6:2 , 0:1)
2:1
(0:6 , 6:4 , 1:0)
2:0
(6:4 , 6:2 , )
2:0
(6:0 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
2:0
(6:0 , 6:2 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
15
76:73
Mlejnek
Radan
2:0
(6:4 , 6:0 , )
T 2:1
(3:6 , 6:3 , 1:0)
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:1
(6:0 , 3:6 , 1:0)
2:0
(6:4 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
25
104:38
Hoření
Radek
2:0
(6:2 , 6:3 , )
1:2
(6:3 , 3:6 , 0:1)
T 0:2
(2:6 , 4:6 , )
1:2
(6:3 , 5:7 , 0:1)
0:2
(6:7 , 2:6 , )
K
2:0
(6:3 , 6:4 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
0:2
(4:6 , 3:6 , )
11
77:73
Šťastný
Jiří
2:1
(6:4 , 2:6 , 1:0)
0:2
(0:6 , 1:6 , )
2:0
(6:2 , 6:4 , )
L 0:2
(4:6 , 4:6 , )
2:0
(6:4 , 7:5 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
0:2
(2:6 , 6:7 , )
17
87:76
Zahradníček
Jan
1:2
(6:0 , 4:6 , 0:1)
1:2
(0:6 , 6:3 , 0:1)
2:1
(3:6 , 7:5 , 1:0)
2:0
(6:4 , 6:4 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 6:1 , )
2:1
(6:4 , 5:7 , 1:0)
2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:4 , )
21
99:62
Vanda
Jan
0:2
(4:6 , 2:6 , )
0:2
(4:6 , 1:6 , )
2:0
(7:6 , 6:2 , )
0:2
(4:6 , 5:7 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
2 2:0
(7:6 , 6:4 , )
2:1
(4:6 , 6:0 , 1:0)
2:1
(2:6 , 6:3 , 1:0)
0:2
(2:6 , 2:6 , )
10
74:94
Jílek
Miroslav
0:2
(0:6 , 3:6 , )
0:2
(1:6 , 3:6 , )
K
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(3:6 , 1:6 , )
0:2
(6:7 , 4:6 , )
0 2:0
(6:3 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
0:2
(5:7 , 1:6 , )
6
55:81
Gažák
Martin
0:2
(3:6 , 4:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(3:6 , 4:6 , )
0:2
(3:6 , 2:6 , )
1:2
(4:6 , 7:5 , 0:1)
1:2
(6:4 , 0:6 , 0:1)
0:2
(3:6 , 1:6 , )
2 2:1
(6:4 , 6:7 , 1:0)
K
4
55:94
Fišera
Pavel
0:2
(0:6 , 2:6 , )
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
0:2
(3:6 , 2:6 , )
0:2
(0:6 , 2:6 , )
1:2
(6:2 , 3:6 , 0:1)
0:2
(1:6 , 2:6 , )
1:2
(4:6 , 7:6 , 0:1)
2 0:2
(0:6 , 0:6 , )
2
36:106
Landík
Štěpán
2:0
(6:2 , 6:0 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
2:0
(6:4 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 7:6 , )
0:2
(1:6 , 4:6 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(7:5 , 6:1 , )
K
2:0
(6:0 , 6:0 , )
18
85:51
Průběžné
pořadí
5 1 6 4 2 7 8 9 10 3  

3. liga - zbývá odehrát 0

TTL Polák Šrůtka Majer Tomášek Novák Vaňátko Hejlek Šťastný ml. Jíra Celkem
2022 Milan František Kryštof Pavel Ondřej Luboš Jan Jiří Pavel  
Polák
Milan
0:2
(3:6 , 1:6 , )
K
K
K
K
K
K
K
0
4:12
Šrůtka
František
2:0
(6:3 , 6:1 , )
T 2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
24
96:21
Majer
Kryštof
K
0:2
(1:6 , 2:6 , )
T K
2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
2:0
(6:3 , 6:0 , )
K
0:2
(3:6 , 4:6 , )
9
46:40
Tomášek
Pavel
K
0:2
(1:6 , 3:6 , )
K
L 2:0
(6:4 , 6:1 , )
K
K
2:0
(6:1 , 6:0 , )
K
6
28:18
Novák
Ondřej
K
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
0:2
(4:6 , 1:6 , )
2:0
(7:5 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
9
56:64
Vaňátko
Luboš
K
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0:2
(3:6 , 4:6 , )
K
0:2
(5:7 , 3:6 , )
2 2:0
(6:4 , 6:3 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
K
3
33:56
Hejlek
Jan
K
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0:2
(3:6 , 0:6 , )
K
0:2
(1:6 , 2:6 , )
0:2
(4:6 , 3:6 , )
0 0:2
(4:6 , 0:6 , )
0:2
(2:6 , 4:6 , )
0
25:72
Šťastný ml.
Jiří
K
0:2
(2:6 , 1:6 , )
K
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(3:6 , 2:6 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:4 , 6:0 , )
2 2:0
(6:1 , 6:3 , )
9
45:48
Jíra
Pavel
K
0:2
(1:6 , 0:6 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
K
2:0
(6:3 , 6:3 , )
K
2:0
(6:2 , 6:4 , )
0:2
(1:6 , 3:6 , )
2 9
41:43
Průběžné
pořadí
9 1 3 6 2 7 8 4 5