Čtyřky Tatobitské tenisové ligy

10. ligový rok 2020 - jaro

Čtyřky - zbývá odehrát 11 zápasů

TTL Radan Mlejnek Jiří Malý Jakub Malý Jarda Buček Stanislav Cimbál Aleš Kopal Petr Ťukal Miroslav Jílek Jiří Horyna Celkem
2020 David Srna Jiří Šefr Pavel Tušer Radek Cimbál Jiří Koťátko Michal Matura Petr Kubašta Leoš Hortvík Pavel Fišera  
Radan Mlejnek
David Srna
1:2
(6:3 , 3:6 , 4:6)
2:0
(6:2 , 6:4 , )
 2:0
(6:3 , 6:2 , )
 2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:1
(4:6 , 6:2 , 7:5)
2:0
(6:0 , 6:1 , )
15
78:40
Jiří Malý
Jiří Šefr
2:1
(3:6 , 6:3 , 6:4)
2 2:0
(6:1 , 7:6 , )
2:0
(6:4 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
0:2
(6:7 , 1:6 , )
 2:0
(6:3 , 6:1 , )
 14
71:44
Jakub Malý
Pavel Tušer
0:2
(2:6 , 4:6 , )
0:2
(1:6 , 6:7 , )
0  2:0
(6:2 , 6:1 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
 2:0
(6:4 , 6:4 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
9
51:51
Jarda Buček
Radek Cimbál
 0:2
(4:6 , 1:6 , )
 2    1:2
(6:3 , 3:6 , 3:6)
 1
17:27
Stanislav Cimbál
Jiří Koťátko
0:2
(3:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
 0 0:2
(1:6 , 4:6 , )
 0:2
(1:6 , 5:7 , )
2:0
(7:6 , 6:2 , )
3
34:69
Aleš Kopal
Michal Matura
 2:0
(7:6 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
 2:0
(6:1 , 6:4 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:4 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
18
73:24
Petr Ťukal
Petr Kubašta
0:2
(0:6 , 0:6 , )
    0:2
(2:6 , 3:6 , )
1:2
(1:6 , 6:3 , 4:6)
0:2
(0:6 , 0:6 , )
1
16:51
Miroslav Jílek
Leoš Hortvík
1:2
(6:4 , 2:6 , 5:7)
0:2
(3:6 , 1:6 , )
0:2
(4:6 , 4:6 , )
2:1
(3:6 , 6:3 , 6:3)
2:0
(6:1 , 7:5 , )
0:2
(1:6 , 4:6 , )
2:1
(6:1 , 3:6 , 6:4)
2:0
(6:1 , 6:2 , )
11
85:85
Jiří Horyna
Pavel Fišera
0:2
(0:6 , 1:6 , )
 0:2
(2:6 , 1:6 , )
 0:2
(6:7 , 2:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
3
27:61
Průběžné
pořadí
2 3 5 9 6 1 8 4 7  

Čtyřky MIX - zbývá odehrát 2 zápasy

TTL Robert Prokůpek Miroslav Kořínek Radek Hoření Tomáš Kubíček Jarda Buček Celkem
2020 Barbora Kozáková Lucie Kořínková Šarlota Tulachová Tereza Michalová Danuše Szabó  
Robert Prokůpek
Barbora Kozáková
0:2
(0:6 , 2:6 , )
 2:1
(3:6 , 6:1 , 7:6)
 2
18:25
Miroslav Kořínek
Lucie Kořínková
2:0
(6:0 , 6:2 , )
2 2:0
(6:3 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
12
48:14
Radek Hoření
Šarlota Tulachová
 0:2
(3:6 , 2:6 , )
0 1:2
(6:7 , 7:6 , 3:6)
1:2
(3:6 , 6:4 , 0:1)
2
30:42
Tomáš Kubíček
Tereza Michalová
1:2
(6:3 , 1:6 , 6:7)
0:2
(1:6 , 2:6 , )
2:1
(7:6 , 6:7 , 6:3)
2 2:0
(6:2 , 6:4 , )
6
47:50
Jarda Buček
Danuše Szabó
 0:2
(2:6 , 2:6 , )
2:1
(6:3 , 4:6 , 1:0)
0:2
(2:6 , 4:6 , )
0 2
21:33
Průběžné
pořadí
5 1 4 2 3  

Čtyřky MIX 2.kolo - zbývá odehrát 4 zápasy

TTL Robert Prokůpek Miroslav Kořínek Radek Hoření Tomáš Kubíček Jarda Buček Celkem
2020 Barbora Kozáková Lucie Kořínková Šarlota Tulachová Tereza Michalová Danuše Szabó  
Robert Prokůpek
Barbora Kozáková
0:2
(1:6 , 3:6 , )
 1:2
(6:3 , 5:7 , 3:6)
 1
18:28
Miroslav Kořínek
Lucie Kořínková
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2 2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:4 , 6:2 , )
 9
36:13
Radek Hoření
Šarlota Tulachová
 0:2
(1:6 , 2:6 , )
0 0:2
(5:7 , 3:6 , )
2:1
(4:6 , 6:2 , 1:0)
2
22:33
Tomáš Kubíček
Tereza Michalová
2:1
(3:6 , 7:5 , 6:3)
0:2
(4:6 , 2:6 , )
2:0
(7:5 , 6:3 , )
2  5
35:34
Jarda Buček
Danuše Szabó
  1:2
(6:4 , 2:6 , 0:1)
 0 1
8:11
Průběžné
pořadí
4 1 3 2 5