Skupiny Tatobitské tenisové ligy

8. ligový rok 2018 - jaro

1. liga - zbývá odehrát 0

TTL Mlejnek Srna Mizera Malý Mlejnek Sviták Šťastný Kubíček Landík Kopal Hoření Celkem
2018 Tomáš David Miloslav Jiří Radan Martin Jan Tomáš Štěpán Aleš Radek  
Mlejnek
Tomáš
2:0
(6:0 , 6:3 , )
K
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
K
0:2
(3:6 , 1:6 , )
K
18
76:25
Srna
David
0:2
(0:6 , 3:6 , )
T K
2:0
(6:4 , 6:2 , )
2:0
(6:4 , 6:1 , )
K
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:1
(3:6 , 6:4 , 1:0)
K
2:0
(6:3 , 6:3 , )
17
73:43
Mizera
Miloslav
K
K
T 2:0
(6:3 , 7:6 , )
2:0
(6:4 , 6:0 , )
K
2:1
(6:4 , 2:6 , 1:0)
2:0
(6:0 , 6:3 , )
2:0
(6:4 , 7:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
2:0
(6:4 , 6:1 , )
17
74:53
Malý
Jiří
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(4:6 , 2:6 , )
0:2
(3:6 , 6:7 , )
L 0:2
(2:6 , 2:6 , )
K
0:2
(6:7 , 3:6 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
0:2
(3:6 , 2:6 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
9
71:85
Mlejnek
Radan
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0:2
(4:6 , 1:6 , )
0:2
(4:6 , 0:6 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
K
0:2
(3:6 , 4:6 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
0:2
(3:6 , 4:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
9
64:80
Sviták
Martin
0:2
(3:6 , 2:6 , )
K
K
K
K
2 K
2:0
(6:3 , 6:2 , )
K
K
K
3
17:17
Šťastný
Jan
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
1:2
(4:6 , 6:2 , 0:1)
2:0
(7:6 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
K
0 2:0
(6:4 , 6:0 , )
2:0
(6:3 , 6:1 , )
1:2
(3:6 , 6:4 , 0:1)
2:0
(6:3 , 6:1 , )
17
85:72
Kubíček
Tomáš
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(0:6 , 3:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(3:6 , 2:6 , )
0:2
(4:6 , 0:6 , )
1 1:2
(2:6 , 6:3 , 0:1)
0:2
(1:6 , 0:6 , )
2:1
(6:4 , 2:6 , 1:0)
3
34:116
Landík
Štěpán
K
1:2
(6:3 , 4:6 , 0:1)
0:2
(4:6 , 6:7 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
K
0:2
(3:6 , 1:6 , )
2:1
(6:2 , 3:6 , 1:0)
8 0:2
(1:6 , 6:7 , )
2:0
(7:6 , 6:4 , )
9
71:85
Kopal
Aleš
2:0
(6:3 , 6:1 , )
K
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
K
2:1
(6:3 , 4:6 , 1:0)
2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 7:6 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
23
96:33
Hoření
Radek
K
0:2
(3:6 , 3:6 , )
0:2
(4:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
K
0:2
(3:6 , 1:6 , )
1:2
(4:6 , 6:2 , 0:1)
0:2
(6:7 , 4:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
1
42:94
Konečné
pořadí
2 4 3 6 8 10 5 9 7 1 11  

2.liga - zbývá odehrát 0

TTL Zahradníček Fišera Marcinčik Horyna Vanda Prokůpek Malý Šteffan Devátý Ťukal Jílek Celkem
2018 Jan Pavel Michal Jiří Jan Robert Jakub Jan Zdeněk Petr Miroslav  
Zahradníček
Jan
2:1
(6:3 , 1:6 , 1:0)
2:1
(5:7 , 6:3 , 1:0)
2:0
(6:1 , 7:6 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:1
(6:1 , 2:6 , 1:0)
2:0
(6:3 , 6:2 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
21
95:73
Fišera
Pavel
1:2
(3:6 , 6:1 , 0:1)
T 0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(4:6 , 5:7 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:1
(6:1 , 4:6 , 1:0)
0:2
(5:7 , 5:7 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
0:2
(3:6 , 2:6 , )
0:2
(4:6 , 4:6 , )
2:0
(6:4 , 7:6 , )
9
82:101
Marcinčik
Michal
1:2
(7:5 , 3:6 , 0:1)
2:0
(6:1 , 6:1 , )
T 2:0
(7:6 , 7:6 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
1:2
(4:6 , 6:1 , 0:1)
K
0:2
(5:7 , 4:6 , )
2:1
(4:6 , 6:4 , 1:0)
2:1
(6:4 , 5:7 , 1:0)
2:0
(6:1 , 6:1 , )
18
102:76
Horyna
Jiří
0:2
(1:6 , 6:7 , )
2:0
(6:4 , 7:5 , )
0:2
(6:7 , 6:7 , )
L 2:0
(6:3 , 6:0 , )
2:0
(6:3 , 7:6 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
0:2
(0:6 , 2:6 , )
0:2
(3:6 , 0:6 , )
0:2
(5:7 , 4:6 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
12
86:98
Vanda
Jan
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
0:2
(3:6 , 0:6 , )
2:1
(6:2 , 3:6 , 1: 0)
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(0:6 , 1:6 , )
1:2
(4:6 , 7:5 , 0:1)
2:0
(6:4 , 6:3 , )
6
54:111
Prokůpek
Robert
1:2
(1:6 , 6:2 , 0:1)
1:2
(1:6 , 6:4 , 0:1)
2:1
(6:4 , 1:6 , 1:0)
0:2
(3:6 , 6:7 , )
1:2
(2:6 , 6:3 , 0 :1)
2 0:2
(1:6 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
1:2
(2:6 , 6:3 , 0:1)
1:2
(3:6 , 6:3 , 0 :1)
7
70:109
Malý
Jakub
0:2
(3:6 , 2:6 , )
2:0
(7:5 , 7:5 , )
K
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
0 0:2
(6:7 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
2:0
(7:5 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
18
90:69
Šteffan
Jan
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(7:5 , 6:4 , )
2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(7:6 , 6:1 , )
1 2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
30
122:37
Devátý
Zdeněk
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
1:2
(6:4 , 4:6 , 0:1)
2:0
(6:3 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
8 2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(7:5 , 6:2 , )
25
110:52
Ťukal
Petr
0:2
(2:6 , 3:6 , )
2:0
(6:4 , 6:4 , )
1:2
(4:6 , 7:5 , 0:1)
2:0
(7:5 , 6:4 , )
2:1
(6:4 , 5:7 , 1:0)
2:1
(6:2 , 3:6 , 1:0)
0:2
(5:7 , 2:6 , )
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0:2
(5:7 , 4:6 , )
11
82:110
Jílek
Miroslav
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0:2
(4:6 , 6:7 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(4:6 , 3:6 , )
2:1
(6:3 , 3:6 , 1: 0)
0:2
(1:6 , 3:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
0:2
(5:7 , 2:6 , )
2:0
(7:5 , 6:4 , )
5
59:116
Průběžné
pořadí
3 8 4 6 10 9 5 1 2 7 11  

3. liga - zbývá odehrát 0

TTL Gažák Zamastil Konvalin Vaňátko Sviták Vyhlídko Hejlek Šťastný Vaněk Šrůtka Kyncl Tomášek Celkem
2018 Martin Petr Jan Luboš Robert Jiří Jan Jiří Pavel František Marco Pavel  
Gažák
Martin
K
2:0
(6:4 , 6:4 , )
K
K
2:1
(1:6 , 6:4 , 1:0)
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
2:0
(7:6 , 6:4 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
1:2
(4:6 , 6:2 , 0:1)
21
91:52
Zamastil
Petr
K
T K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
0
0:0
Konvalin
Jan
0:2
(4:6 , 4:6 , )
K
T K
K
2:0
(6:1 , 7:5 , )
2:0
(6:4 , 6:1 , )
2:0
(6:4 , 6:4 , )
2:0
(7:5 , 6:1 , )
2:0
(7:5 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
18
86:63
Vaňátko
Luboš
K
K
K
L K
K
K
K
K
K
K
K
0
0:0
Sviták
Robert
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
0
0:0
Vyhlídko
Jiří
1:2
(6:1 , 4:6 , 0:1)
K
0:2
(1:6 , 5:7 , )
K
K
2 2:0
(6:3 , 6:4 , )
1:2
(6:3 , 5:7 , 0:1)
K
0:2
(0:6 , 2:6 , )
K
0:2
(1:6 , 2:6 , )
5
44:63
Hejlek
Jan
0:2
(1:6 , 2:6 , )
K
0:2
(4:6 , 1:6 , )
K
K
0:2
(3:6 , 4:6 , )
0 0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(0:6 , 4:6 , )
2:0
(6:4 , 7:5 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
3
39:93
Šťastný
Jiří
0:2
(0:6 , 2:6 , )
K
0:2
(4:6 , 4:6 , )
K
K
2:1
(3:6 , 7:5 , 1:0)
2:0
(6:2 , 6:2 , )
1 0:2
(2:6 , 4:6 , )
2:1
(4:6 , 7:6 , 1:0)
1:2
(6:7 , 6:2 , 0:1)
0:2
(3:6 , 0:6 , )
8
66:85
Vaněk
Pavel
0:2
(3:6 , 2:6 , )
K
0:2
(5:7 , 1:6 , )
K
K
K
2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:2 , 6:4 , )
8 2:1
(2:6 , 6:2 , 1:0)
2:0
(6:1 , 6:2 , )
0:2
(4:6 , 3:6 , )
11
63:55
Šrůtka
František
0:2
(6:7 , 4:6 , )
K
0:2
(5:7 , 3:6 , )
K
K
2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:0
(6:0 , 6:4 , )
1:2
(6:4 , 6:7 , 0:1)
1:2
(6:2 , 2:6 , 0:1)
K
0:2
(6:7 , 4:6 , )
8
72:66
Kyncl
Marco
0:2
(2:6 , 3:6 , )
K
0:2
(3:6 , 3:6 , )
K
K
K
0:2
(4:6 , 5:7 , )
2:1
(7:6 , 2:6 , 1:0)
0:2
(1:6 , 2:6 , )
K
K
2
33:61
Tomášek
Pavel
2:1
(6:4 , 2:6 , 1:0)
K
2:0
(6:1 , 6:2 , )
K
K
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(6:3 , 6:0 , )
2:0
(6:4 , 6:3 , )
2:0
(7:6 , 6:4 , )
K
20
82:38
Průběžné
pořadí
1 11 3 10 12 7 8 6 4 5 9 2