Skupiny Tatobitské tenisové ligy

10. ligový rok 2020 - jaro

1. liga - zbývá odehrát 2 zápasy

TTL Kopal Mlejnek Srna Mizera Mlejnek Malý Hoření Šťastný Tušer Cimbál Ťukal Celkem
2022 Aleš Tomáš David Miloslav Radan Jiří Radek Jan Pavel Radek Petr  
Kopal
Aleš
2:1
(4:6 , 6:3 , 1:0)
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2:0
(6:4 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:0
(7:5 , 6:1 , )
29
120:41
Mlejnek
Tomáš
1:2
(6:4 , 3:6 , 0:1)
T 1:2
(2:6 , 6:3 , 0:1)
2:1
(6:2 , 4:6 , 1:0)
2:0
(7:5 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2:0
(6:4 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
25
113:54
Srna
David
0:2
(1:6 , 2:6 , )
2:1
(6:2 , 3:6 , 1:0)
T 1:2
(6:1 , 2:6 , 0:1)
2:1
(6:4 , 6:7 , 1:0)
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
0:2
(5:7 , 4:6 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 7:6 , )
2:0
(6:1 , 7:5 , )
20
105:79
Mizera
Miloslav
0:2
(1:6 , 1:6 , )
1:2
(2:6 , 6:4 , 0:1)
2:1
(1:6 , 6:2 , 1:0)
L 2:0
(6:2 , 6:4 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
24
102:57
Mlejnek
Radan
0:2
(1:6 , 3:6 , )
0:2
(5:7 , 1:6 , )
1:2
(4:6 , 7:6 , 0:1)
0:2
(2:6 , 4:6 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
0:2
(6:7 , 4:6 , )
0:2
(6:7 , 2:6 , )
 2:0
(6:0 , 6:4 , )
10
81:89
Malý
Jiří
0:2
(4:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
2 2:0
(6:0 , 6:4 , )
0:2
(2:6 , 5:7 , )
0:2
(3:6 , 1:6 , )
0:2
(0:6 , 3:6 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
6
52:104
Hoření
Radek
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
0:2
(0:6 , 4:6 , )
0 0:2
(5:7 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
1:2
(6:4 , 4:6 , 0:1)
1
47:120
Šťastný
Jan
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
2:0
(7:5 , 6:4 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
2:0
(7:6 , 6:4 , )
2:0
(6:2 , 7:5 , )
2:0
(7:5 , 6:3 , )
2 1:2
(6:0 , 4:6 , 0:1)
2:1
(6:3 , 2:6 , 1:0)
2:0
(6:3 , 7:5 , )
18
90:94
Tušer
Pavel
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(1:6 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(1:6 , 3:6 , )
2:0
(7:6 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:1
(0:6 , 6:4 , 1:0)
2  2:0
(6:3 , 7:6 , )
14
71:83
Cimbál
Radek
0:2
(3:6 , 3:6 , )
0:2
(4:6 , 1:6 , )
0:2
(3:6 , 6:7 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
 2:0
(6:0 , 6:3 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
1:2
(3:6 , 6:2 , 0:1)
  2:0
(6:0 , 6:2 , )
10
71:63
Ťukal
Petr
0:2
(5:7 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(1:6 , 5:7 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(0:6 , 4:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
2:1
(4:6 , 6:4 , 1:0)
0:2
(3:6 , 5:7 , )
0:2
(3:6 , 6:7 , )
0:2
(0:6 , 2:6 , )
2
54:122
Průběžné
pořadí
1 2 4 3 7 9 11 5 6 8 10  

2.liga - zbývá odehrát 2 zápasy

TTL Landík Zahradníček Prokůpek Marcinčik Kubíček Malý Vanda Šteffan Devátý Konvalin Jílek Celkem
2022 Štěpán Jan Robert Michal Tomáš Jakub Jan Jiří Zdeněk Jan Miroslav  
Landík
Štěpán
2:0
(6:3 , 6:2 , )
2:1
(3:6 , 6:3 , 1:0)
2:0
(7:6 , 6:2 , )
1:2
(6:4 , 4:6 , 0:1)
2:1
(6:1 , 5:7 , 1:0)
1:2
(6:4 , 4:6 , 0:1)
2:0
(6:2 , 7:5 , )
2:0
(7:5 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 7:6 , )
2:0
(6:3 , 6:1 , )
24
118:78
Zahradníček
Jan
0:2
(3:6 , 2:6 , )
T 0:2
(1:6 , 4:6 , )
2:0
(6:2 , 7:6 , )
2:0
(6:1 , 7:6 , )
1:2
(6:3 , 1:6 , 0:1)
2:1
(4:6 , 6:1 , 1:0)
0:2
(2:6 , 1:6 , )
2:1
(6:0 , 2:6 , 1:0)
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
17
90:82
Prokůpek
Robert
1:2
(6:3 , 3:6 , 0:1)
2:0
(6:1 , 6:4 , )
T 2:1
(6:4 , 4:6 , 1:0)
1:2
(6:7 , 6:4 , 0:1)
0:2
(2:6 , 3:6 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
1:2
(4:6 , 6:2 , 0:1)
2:1
(2:6 , 6:2 , 1:0)
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:1
(3:6 , 6:3 , 1:0)
18
102:80
Marcinčik
Michal
0:2
(6:7 , 2:6 , )
0:2
(2:6 , 6:7 , )
1:2
(4:6 , 6:4 , 0:1)
L 1:2
(4:6 , 6:1 , 0:1)
0:2
(4:6 , 2:6 , )
2:1
(3:6 , 6:4 , 1:0)
2:0
(7:5 , 6:2 , )
2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:1
(6:2 , 4:6 , 1:0)
2:1
(5:7 , 6:3 , 1:0)
14
100:94
Kubíček
Tomáš
2:1
(4:6 , 6:4 , 1:0)
0:2
(1:6 , 6:7 , )
2:1
(7:6 , 4:6 , 1:0)
2:1
(6:4 , 1:6 , 1:0)
0:2
(6:7 , 1:6 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
2:0
(7:6 , 6:0 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(6:4 , 6:3 , )
21
106:88
Malý
Jakub
1:2
(1:6 , 7:5 , 0:1)
2:1
(3:6 , 6:1 , 1:0)
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:4 , 6:2 , )
2:0
(7:6 , 6:1 , )
2 2:1
(4:6 , 6:2 , 1:0)
2:1
(6:7 , 6:4 , 1:0)
2:0
(7:6 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:4 , 6:3 , )
25
116:75
Vanda
Jan
2:1
(4:6 , 6:4 , 1:0)
1:2
(6:4 , 1:6 , 0:1)
0:2
(0:6 , 0:6 , )
1:2
(6:3 , 4:6 , 0:1)
0:2
(3:6 , 4:6 , )
1:2
(6:4 , 2:6 , 0:1)
0  2:1
(2:6 , 7:6 , 1:0)
2:0
(6:3 , 6:3 , )
 10
65:84
Šteffan
Jiří
0:2
(2:6 , 5:7 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:1
(6:4 , 2:6 , 1:0)
0:2
(5:7 , 2:6 , )
0:2
(3:6 , 4:6 , )
1:2
(7:6 , 4:6 , 0:1)
 2 2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
15
89:77
Devátý
Zdeněk
0:2
(5:7 , 2:6 , )
1:2
(0:6 , 6:2 , 0:1)
1:2
(6:2 , 2:6 , 0:1)
0:2
(0:6 , 2:6 , )
0:2
(6:7 , 0:6 , )
0:2
(6:7 , 2:6 , )
1:2
(6:2 , 6:7 , 0:1)
0:2
(1:6 , 2:6 , )
2 2:1
(6:2 , 4:6 , 1:0)
0:2
(0:6 , 4:6 , )
5
67:111
Konvalin
Jan
0:2
(2:6 , 6:7 , )
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
1:2
(2:6 , 6:4 , 0:1)
0:2
(2:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
1:2
(2:6 , 6:4 , 0:1)
0:2
(3:6 , 1:6 , )
2
53:119
Jílek
Miroslav
0:2
(3:6 , 1:6 , )
0:2
(3:6 , 4:6 , )
1:2
(6:3 , 3:6 , 0:1)
1:2
(7:5 , 3:6 , 0:1)
0:2
(4:6 , 3:6 , )
0:2
(4:6 , 3:6 , )
 0:2
(1:6 , 3:6 , )
2:0
(6:0 , 6:4 , )
2:0
(6:3 , 6:1 , )
8
72:90
Průběžné
pořadí
2 5 4 7 3 1 8 6 10 11 9  

3. liga - zbývá odehrát 9 zápasů

TTL Pěnička Šťastný Šrůtka Vaněk Prokůpek Pěnička Hejlek Vaňátko Gažák Tomášek Michetschlager Zadražil Celkem
2022 Michal Jiří František Pavel David Vladislav Jan Luboš Martin Pavel Lukáš Pavel  
Pěnička
Michal
2:1
(3:6 , 7:6 , 1:0)
1:2
(4:6 , 6:2 , 0:1)
2:0
(7:5 , 6:0 , )
0:2
(6:7 , 0:6 , )
1:2
(3:6 , 6:2 , 0:1)
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:0
(6:4 , 6:2 , )
1:2
(6:4 , 6:7 , 0:1)
2:0
(6:2 , 6:1 , )
 K
17
97:70
Šťastný
Jiří
1:2
(6:3 , 6:7 , 0:1)
T 0:2
(2:6 , 3:6 , )
 2:0
(6:4 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:1
(6:0 , 0:6 , 1:0)
2:0
(6:3 , 7:5 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
K
18
86:62
Šrůtka
František
2:1
(6:4 , 2:6 , 1:0)
2:0
(6:2 , 6:3 , )
T 2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(6:3 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:4 , 6:0 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
29
120:46
Vaněk
Pavel
0:2
(5:7 , 0:6 , )
 0:2
(2:6 , 1:6 , )
L 1:2
(6:3 , 5:7 , 0:1)
  2:0
(6:1 , 6:1 , )
  0:2
(0:6 , 1:6 , )
K
4
32:50
Prokůpek
David
2:0
(7:6 , 6:0 , )
0:2
(4:6 , 0:6 , )
0:2
(3:6 , 0:6 , )
2:1
(3:6 , 7:5 , 1:0)
0:2
(0:6 , 1:6 , )
2:0
(6:3 , 6:1 , )
2:0
(7:6 , 1:0 skr , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
0:2
(0:6 , 1:6 , )
K
14
67:87
Pěnička
Vladislav
2:1
(6:3 , 2:6 , 1:0)
0:2
(1:6 , 3:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
 2:0
(6:0 , 6:1 , )
2 2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
0:2
(6:7 , 5:7 , )
1:2
(6:3 , 2:6 , 0:1)
0:2
(0:6 , 0:6 , )
K
12
69:73
Hejlek
Jan
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
 0:2
(3:6 , 1:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0 2:1
(2:6 , 7:5 , 1:0)
0:2
(1:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
K
2
24:107
Vaňátko
Luboš
0:2
(4:6 , 2:6 , )
0:2
(0:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
1:1
(6:7 , rks 0:1 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
1:2
(6:2 , 5:7 , 0:1)
2 0:2
(2:6 , 2:6 , )
 0:2
(0:6 , 0:6 , )
K
2
36:102
Gažák
Martin
2:1
(4:6 , 7:6 , 1:0)
1:2
(0:6 , 6:0 , 0:1)
0:2
(1:6 , 2:6 , )
 2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(7:6 , 7:5 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2  0:2
(0:6 , 0:6 , )
K
15
71:63
Tomášek
Pavel
0:2
(2:6 , 1:6 , )
0:2
(3:6 , 5:7 , )
0:2
(4:6 , 0:6 , )
 0:2
(0:6 , 0:6 , )
2:1
(3:6 , 6:2 , 1:0)
2:0
(6:1 , 6:0 , )
    K
5
37:58
Michetschlager
Lukáš
 2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
  2:0
(6:0 , 6:1 , )
27
108:7
Zadražil
Pavel
K
K
0:2
(0:6 , 1:6 , )
K
K
K
K
K
K
K
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0
2:24
Průběžné
pořadí
4 3 1 9 6 7 11 10 5 8 2 12