Skupiny Tatobitské tenisové ligy

9. ligový rok 2019 - léto

1. liga - zbývá odehrát 4 zápasy

TTL Kopal Mlejnek Mizera Srna Mlejnek Šťastný Landík Hoření Malý Zahradníček Prokůpek Celkem
2019 Aleš Tomáš Miloslav David Radan Jan Štěpán Radek Jiří Jan Robert  
Kopal
Aleš
T 2:1
(4:6 , 6:2 , 1:0)
 2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:0
(6:0 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:4 , 6:3 , )
26
107:42
Mlejnek
Tomáš
1:2
(6:4 , 2:6 , 0:1)
T  2:1
(6:1 , 4:6 , 1:0)
2:0
(6:2 , 7:5 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:4 , 6:4 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
24
104:41
Mizera
Miloslav
  L  2:1
(2:6 , 7:6 , 1:0)
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:1
(6:4 , 3:6 , 1:0)
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 7:6 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:4 , )
19
81:47
Srna
David
0:2
(3:6 , 3:6 , )
1:2
(1:6 , 6:4 , 0:1)
 2 2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(7:5 , 7:5 , )
2:0
(6:4 , 6:1 , )
2:1
(3:6 , 6:3 , 1:0)
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(7:5 , 6:4 , )
21
98:62
Mlejnek
Radan
0:2
(2:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 5:7 , )
1:2
(6:2 , 6:7 , 0:1)
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0 2:0
(6:3 , 6:0 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:1
(6:3 , 4:6 , 1:0)
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
18
95:72
Šťastný
Jan
0:2
(0:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(5:7 , 5:7 , )
0:2
(3:6 , 0:6 , )
1 1:2
(1:6 , 6:4 , 0:1)
2:0
(6:3 , 6:3 , )
1:2
(6:0 , 4:6 , 0:1)
1:2
(1:6 , 6:3 , 0:1)
 6
58:96
Landík
Štěpán
0:2
(0:6 , 3:6 , )
0:2
(4:6 , 4:6 , )
1:2
(4:6 , 6:3 , 0:1)
0:2
(4:6 , 1:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
2:1
(6:1 , 4:6 , 1:0)
9 2:1
(6:1 , 4:6 , 1:0)
0:2
(1:6 , 5:7 , )
1:2
(3:6 , 6:4 , 0:1)
2:1
(3:6 , 6:1 , 1:0)
8
79:103
Hoření
Radek
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
1:2
(6:3 , 3:6 , 0:1)
1:2
(3:6 , 6:4 , 0:1)
0:2
(3:6 , 3:6 , )
1:2
(1:6 , 6:4 , 0:1)
1:2
(6:3 , 5:7 , 0:1)
2:1
(7:5 , 5:7 , 1:0)
2:0
(6:4 , 6:4 , )
9
74:111
Malý
Jiří
0:2
(3:6 , 4:6 , )
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 6:7 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
2:1
(0:6 , 6:4 , 1:0)
2:0
(6:1 , 7:5 , )
2:1
(3:6 , 7:5 , 1:0)
2:0
(6:1 , 6:4 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
13
77:99
Zahradníček
Jan
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(3:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
2:1
(6:1 , 3:6 , 1:0)
2:1
(6:3 , 4:6 , 1:0)
1:2
(5:7 , 7:5 , 0:1)
0:2
(1:6 , 4:6 , )
0:2
(3: 6 , 1:6 , )
5
56:113
Prokůpek
Robert
0:2
(4:6 , 3:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 4:6 , )
0:2
(5:7 , 4:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
 1:2
(6:3 , 1:6 , 0:1)
0:2
(4:6 , 4:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
2:0
(6 :3 , 6:1 , )
4
56:99
Průběžné
pořadí
1 2 4 3 5 9 8 7 6 10 11  

2.liga - zbývá odehrát 8 zápasů

TTL Marcinčik Malý Kubíček Devátý Jílek Ťukal Horyna Fišera Pěnička Tušer Cimbál Celkem
2019 Michal Jakub Tomáš Zdeněk Miroslav Petr Jiří Pavel Michal Pavel Radek  
Marcinčik
Michal
T 2:0
(6:4 , 6:4 , )
1:2
(7:6 , 5:7 , 0:1)
2:1
(0:6 , 6:4 , 1:0)
2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:1
(6:3 , 2:6 , 1:0)
2:0
(6:2 , 6:2 , )
 2:0
(6:2 , 6:3 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
17
84:80
Malý
Jakub
0:2
(4:6 , 4:6 , )
T 2:1
(2:6 , 6:0 , 1:0)
2:1
(1:6 , 6:1 , 1:0)
2:0
(7:6 , 6:2 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
1:2
(4:6 , 6:4 , 0:1)
  0:2
(2:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
8
52:80
Kubíček
Tomáš
2:1
(6:7 , 7:5 , 1:0)
1:2
(6:2 , 0:6 , 0:1)
L  2:0
(6:1 , 6:3 , )
0:2
(4:6 , 6:7 , )
0:2
(5:7 , 4:6 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:1
(3:6 , 6:1 , 1:0)
1:2
(2:6 , 6:2 , 0:1)
0:2
(1:6 , 1:6 , )
12
83:81
Devátý
Zdeněk
1:2
(6:0 , 4:6 , 0:1)
1:2
(6:1 , 1:6 , 0:1)
 2 2:0
(6:3 , 6:3 , )
0:2
(1:6 , 6:7 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
 1:2
(4:6 , 6:2 , 0:1)
0:2
(0:6 , 3:6 , )
 9
61:61
Jílek
Miroslav
0:2
(3:6 , 3:6 , )
0:2
(6:7 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 3:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
0 0:2
(3:6 , 1:6 , )
1:2
(6:1 , 5:7 , 0:1)
2:0
(6:4 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(0:6 , 3:6 , )
7
68:103
Ťukal
Petr
1:2
(3:6 , 6:2 , 0:1)
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:4 , 7:6 , )
2:0
(6:1 , 7:6 , )
2:0
(6:3 , 6:1 , )
1 2:1
(5:7 , 6:0 , 1:0)
 2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:1
(3:6 , 7:6 , 1:0)
0:2
(4:6 , 1:6 , )
20
99:63
Horyna
Jiří
0:2
(2:6 , 2:6 , )
2:1
(6:4 , 4:6 , 1:0)
2:0
(7:5 , 6:4 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
2:1
(1:6 , 7:5 , 1:0)
1:2
(7:5 , 0:6 , 0:1)
9 0:2
(0:6 , 6:7 , )
2:0
(6:3 , 7:6 , )
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
11
74:112
Fišera
Pavel
  0:2
(1:6 , 1:6 , )
 0:2
(4:6 , 2:6 , )
 2:0
(6:0 , 7:6 , )
0:2
(1:6 , 3:6 , )
 0:2
(0:6 , 1:6 , )
3
26:54
Pěnička
Michal
0:2
(2:6 , 3:6 , )
 1:2
(6:3 , 1:6 , 0:1)
2:1
(6:4 , 2:6 , 1:0)
0:2
(1:6 , 2:6 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0:2
(3:6 , 6:7 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
0:2
(3:6 , 0:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
6
51:97
Tušer
Pavel
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:1
(6:2 , 2:6 , 1:0)
2:0
(6:0 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
1:2
(6:3 , 6:7 , 0:1)
2:0
(6:0 , 6:1 , )
 2:0
(6:3 , 6:0 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
24
105:36
Cimbál
Radek
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
 2:0
(6:0 , 6:3 , )
2:0
(6:4 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
24
98:34
Průběžné
pořadí
4 8 5 7 9 3 6 11 10 1 2  

3. liga - zbývá odehrát 7 zápasů

TTL Konvalin Vaněk Vanda Šťastný Šrůtka Vaňátko Pěnička Prokůpek Hejlek Šteffan Celkem
2019 Jan Pavel Jan Jiří František Luboš Vladislav David Jan Jiří  
Konvalin
Jan
T 2:0
(6:1 , 6:1 , )
0:2
(3:6 , 1:6 , )
2:0
(7:6 , 6:1 , )
2:0
(6:4 , 7:5 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
0:2
(4:6 , 1:6 , )
21
95:48
Vaněk
Pavel
0:2
(1:6 , 1:6 , )
T 0:2
(1:6 , 0:6 , )
1:2
(7:6 , 2:6 , 0:1)
0:2
(4:6 , 5:7 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:1
(3:6 , 7:5 , 1:0)
 2:0
(6:4 , 6:3 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
12
68:71
Vanda
Jan
2:0
(6:3 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
L  2:0
(6:2 , 6:4 , )
2:0
(6:3 , 6:0 , )
2:0
(6:3 , 6:0 , )
 2:0
(6:0 , 6:1 , )
1:2
(6:1 , 6:7 , 0:1)
19
84:27
Šťastný
Jiří
0:2
(6:7 , 1:6 , )
2:1
(6:7 , 6:2 , 1:0)
 2 2:0
(6:0 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
 2:0
(6:3 , 6:4 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
14
70:57
Šrůtka
František
0:2
(4:6 , 5:7 , )
2:0
(6:4 , 7:5 , )
0:2
(2:6 , 4:6 , )
0:2
(0:6 , 3:6 , )
0 2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
 2:0
(6:1 , 6:4 , )
0:2
(2:6 , 4:6 , )
12
73:71
Vaňátko
Luboš
0:2
(3:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
0:2
(3:6 , 0:6 , )
0:2
(3:6 , 4:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
1 1:2
(3:6 , 6:1 , 0:1)
 0:2
(0:6 , 2:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
1
39:92
Pěnička
Vladislav
0:2
(0:6 , 0:6 , )
1:2
(6:3 , 5:7 , 0:1)
0:2
(3:6 , 0:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
2:1
(6:3 , 1:6 , 1:0)
9  2:0
(6:1 , 6:2 , )
0:2
(2:6 , 5:7 , )
6
49:84
Prokůpek
David
0:2
(0:6 , 0:6 , )
       2:1
(4:6 , 6:4 , 1:0)
0:2
(1:6 , 1:6 , )
2
13:34
Hejlek
Jan
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(4:6 , 3:6 , )
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(3:6 , 4:6 , )
0:2
(1:6 , 4:6 , )
2:0
(6:0 , 6:2 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
1:2
(6:4 , 4:6 , 0:1)
0:2
(1:6 , 0:6 , )
4
47:97
Šteffan
Jiří
2:0
(6:4 , 6:1 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
2:1
(1:6 , 7:6 , 1:0)
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:2 , 6:4 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 7:5 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:0 , )
23
94:51
Průběžné
pořadí
2 6 3 4 5 10 7 9 8 1