Skupiny Tatobitské tenisové ligy

10. ligový rok 2020 - léto

1. liga - zbývá odehrát 17 zápasů

TTL Kopal Mlejnek Mizera Srna Šťastný Tušer Mlejnek Cimbál Malý Landík Kubíček Celkem
2020 Aleš Tomáš Miloslav David Jan Pavel Radan Radek Jakub Štěpán Tomáš  
Kopal
Aleš
T 1:2
(6:4 , 2:6 , 0:1)
2:0
(6:0 , 6:2 , )
 2:0
(6:4 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(7:6 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
 2:0
(6:0 , 6:1 , )
22
93:28
Mlejnek
Tomáš
2:1
(4:6 , 6:2 , 1:0)
T 2:0
(6:1 , 6:4 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:0
(6:0 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
 2:0
(6:1 , 6:0 , )
 2:0
(6:0 , 6:4 , )
23
95:34
Mizera
Miloslav
0:2
(0:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 4:6 , )
L  2:0
(6:0 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 6:1 , )
0:2
(4:6 , 2:6 , )
 2:0
(6:2 , 6:4 , )
 2:0
(6:2 , 7:5 , )
12
62:56
Srna
David
 0:2
(3:6 , 3:6 , )
 2 2:0
(7:5 , 7:5 , )
2:0
(7:5 , 6:4 , )
2:0
(6:4 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
2:0
(7:5 , 6:2 , )
 2:0
(7:5 , 6:2 , )
18
83:57
Šťastný
Jan
0:2
(4:6 , 2:6 , )
0:2
(0:6 , 3:6 , )
0:2
(0:6 , 3:6 , )
0:2
(5:7 , 5:7 , )
0 0:2
(3:6 , 5:7 , )
2:0
(6:1 , 7:5 , )
 2:1
(5:7 , 6:1 , 1:0)
 2:0
(6:4 , 6:4 , )
8
67:85
Tušer
Pavel
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(3:6 , 1:6 , )
0:2
(5:7 , 4:6 , )
2:0
(6:3 , 7:5 , )
2 1:2
(5:7 , 6:0 , 0:1)
 2:1
(1:6 , 6:2 , 1:0)
 2:0
(6:1 , 6:1 , )
9
64:75
Mlejnek
Radan
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
2:0
(6:4 , 6:2 , )
0:2
(4:6 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 5:7 , )
2:1
(7:5 , 0:6 , 1:0)
0 2:0
(6:1 , 6:1 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
 2:0
(6:3 , 6:1 , )
11
61:84
Cimbál
Radek
0:2
(6:7 , 0:6 , )
  0:2
(3:6 , 3:6 , )
  0:2
(1:6 , 1:6 , )
  2:0
(6:1 , 6:1 , )
3
26:39
Malý
Jakub
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(2:6 , 4:6 , )
0:2
(5:7 , 2:6 , )
1:2
(7:5 , 1:6 , 0:1)
1:2
(6:1 , 2:6 , 0:1)
2:0
(6:2 , 6:1 , )
   2:0
(6:4 , 6:2 , )
8
54:78
Landík
Štěpán
           0
0:0
Kubíček
Tomáš
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(0:6 , 4:6 , )
0:2
(2:6 , 5:7 , )
0:2
(5:7 , 2:6 , )
0:2
(4:6 , 4:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(3:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
0:2
(4:6 , 2:6 , )
  0
41:110
Průběžné
pořadí
2 1 4 3 7 6 5 9 8 11 10  

2.liga - zbývá odehrát 2 zápasy

TTL Malý Ťukal Hoření Prokůpek Zahradníček Šteffan Marcinčik Vanda Jílek Michetschlager Šťastný Celkem
2020 Jiří Petr Radek Robert Jan Jiří Michal Jan Miroslav Lukáš Jiří  
Malý
Jiří
T 1:2
(7:6 , 6:7 , 0:1)
1:2
(6:2 , 1:6 , 0:1)
2:1
(6:4 , 0:6 , 1:0)
2:0
(6:3 , 6:4 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
2:1
(7:5 , 3:6 , 1:0)
2:0
(6:3 , 7:6 , )
 2:0
(6:3 , 6:3 , )
18
91:85
Ťukal
Petr
2:1
(6:7 , 7:6 , 1:0)
T 1:2
(4:6 , 7:5 , 0:1)
2:0
(6:2 , 6:3 , )
1:2
(6:4 , 6:7 , 0:1)
2:1
(6:3 , 3:6 , 1:0)
2:1
(6:2 , 2:6 , 1:0)
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(7:5 , 6:1 , )
0:2
(5:7 , 2:6 , )
2:1
(6:3 , 4:6 , 1:0)
19
111:90
Hoření
Radek
2:1
(2:6 , 6:1 , 1:0)
2:1
(6:4 , 5:7 , 1:0)
L 2:1
(6:2 , 1:6 , 1:0)
2:1
(6:2 , 4:6 , 1:0)
2:1
(4:6 , 7:6 , 1:0)
2:0
(6:3 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
0:2
(1:6 , 5:7 , )
0:2
(5:7 , 2:6 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
19
101:87
Prokůpek
Robert
1:2
(4:6 , 6:0 , 0:1)
0:2
(2:6 , 3:6 , )
1:2
(2:6 , 6:1 , 0:1)
2 2:1
(6:7 , 6:2 , 1:0)
0:2
(5:7 , 3:6 , )
1:2
(2:6 , 7:6 , 0:1)
2:0
(6:0 , 7:5 , )
0:2
(3:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
2:1
(7:5 , 0:6 , 1:0)
10
81:102
Zahradníček
Jan
0:2
(3:6 , 4:6 , )
2:1
(4:6 , 7:6 , 1:0)
1:2
(2:6 , 6:4 , 0:1)
1:2
(7:6 , 2:6 , 0:1)
0 0:2
(3:6 , 3:6 , )
2:0
(6:3 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:1
(6:4 , 3:6 , 1:0)
0:2
(1:6 , 4:6 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
15
93:94
Šteffan
Jiří
0:2
(3:6 , 4:6 , )
1:2
(3:6 , 6:3 , 0:1)
1:2
(6:4 , 6:7 , 0:1)
2:0
(7:5 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
2 2:1
(6:3 , 3:6 , 1:0)
2:0
(6:0 , 7:5 , )
2:0
(6:1 , 7:5 , )
0:2
(5:7 , 4:6 , )
2:1
(6:7 , 6:2 , 1:0)
18
111:90
Marcinčik
Michal
2:0
(6:2 , 6:2 , )
1:2
(2:6 , 6:2 , 0:1)
0:2
(3:6 , 2:6 , )
2:1
(6:2 , 6:7 , 1:0)
0:2
(3:6 , 2:6 , )
1:2
(3:6 , 6:3 , 0:1)
0 1:2
(6:2 , 4:6 , 0:1)
1:2
(4:6 , 6:4 , 0:1)
0:2
(2:6 , 2:6 , )
2:0
(7:5 , 6:2 , )
12
89:95
Vanda
Jan
1:2
(5:7 , 6:3 , 0:1)
0:2
(2:6 , 1:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(0:6 , 5:7 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
0:2
(0:6 , 5:7 , )
2:1
(2:6 , 6:4 , 1:0)
0:2
(3:6 , 6:7 , )
0:2
(0:6 , 3:6 , )
2:0
(6:1 , 7:6 , )
6
67:115
Jílek
Miroslav
0:2
(3:6 , 6:7 , )
0:2
(5:7 , 1:6 , )
2:0
(6:1 , 7:5 , )
2:0
(6:3 , 6:1 , )
1:2
(4:6 , 6:3 , 0:1)
0:2
(1:6 , 5:7 , )
2:1
(6:4 , 4:6 , 1:0)
2:0
(6:3 , 7:6 , )
0:2
(3:6 , 3:6 , )
2:0
(6:0 , 7:5 , )
15
99:95
Michetschlager
Lukáš
 2:0
(7:5 , 6:2 , )
2:0
(7:5 , 6:2 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(6:1 , 6:4 , )
2:0
(7:5 , 6:4 , )
2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:0 , 6:3 , )
2:0
(6:3 , 6:3 , )
 24
99:44
Šťastný
Jiří
0:2
(3:6 , 3:6 , )
1:2
(3:6 , 6:4 , 0:1)
0:2
(2:6 , 3:6 , )
1:2
(5:7 , 6:0 , 0:1)
0:2
(2:6 , 1:6 , )
1:2
(7:6 , 2:6 , 0:1)
0:2
(5:7 , 2:6 , )
0:2
(1:6 , 6:7 , )
0:2
(0:6 , 5:7 , )
  3
62:107
Průběžné
pořadí
5 2 3 9 7 4 8 10 6 1 11  

3. liga - zbývá odehrát 19 zápasů

TTL Konvalin Šrůtka Pěnička Gažák Prokůpek Pěnička Tomášek Vaněk Vaňátko Hejlek Zamastil Celkem
2020 Jan František Michal Martin David Vladislav Pavel Pavel Luboš Jan Petr  
Konvalin
Jan
T 2:0
(6:3 , 6:2 , )
0:2
(4:6 , 2:6 , )
0:2
(5:7 , 4:6 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
2:0
(6:4 , 7:6 , )
 2:0
(6:1 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
 18
88:47
Šrůtka
František
0:2
(3:6 , 2:6 , )
T 2:1
(6:3 , 6:7 , 1:0)
0:2
(6:7 , 6:7 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
2:0
(6:2 , 6:0 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2:0
(6:0 , 6:0 , )
 20
102:45
Pěnička
Michal
2:0
(6:4 , 6:2 , )
1:2
(3:6 , 7:6 , 0:1)
L 1:2
(1:6 , 6:4 , 0:1)
2:0
(6:4 , 7:5 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
 2:0
(6:0 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:3 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
 20
90:51
Gažák
Martin
2:0
(7:5 , 6:4 , )
2:0
(7:6 , 7:6 , )
2:1
(6:1 , 4:6 , 1:0)
2 2:0
(7:5 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 7:5 , )
 2:0
(6:2 , 6:4 , )
2:0
(6:2 , 6:1 , )
2:0
(7:6 , 6:4 , )
 23
101:62
Prokůpek
David
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
0:2
(4:6 , 5:7 , )
0:2
(5:7 , 2:6 , )
0   2:0
(6:2 , 6:2 , )
2:0
(6:1 , 6:2 , )
2:0
(6:3 , 6:4 , )
 9
60:64
Pěnička
Vladislav
0:2
(4:6 , 6:7 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(2:6 , 3:6 , )
0:2
(3:6 , 5:7 , )
 2      0
23:50
Tomášek
Pavel
 0:2
(0:6 , 0:6 , )
    0 2:1
(6:7 , 6:3 , 1:0)
   2
13:22
Vaněk
Pavel
0:2
(1:6 , 0:6 , )
0:2
(2:6 , 0:6 , )
0:2
(0:6 , 2:6 , )
0:2
(2:6 , 4:6 , )
0:2
(2:6 , 2:6 , )
 1:2
(7:6 , 3:6 , 0:1)
2:0
(6:0 , 6:4 , )
0:2
(1:6 , 1:6 , )
2:0
(6:2 , 6:3 , )
7
51:94
Vaňátko
Luboš
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(1:6 , 3:6 , )
0:2
(1:6 , 3:6 , )
0:2
(2:6 , 1:6 , )
0:2
(1:6 , 2:6 , )
  0:2
(0:6 , 4:6 , )
2:0
(6:0 , 6:1 , )
0:2
(0:6 , 2:6 , )
3
32:85
Hejlek
Jan
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(0:6 , 0:6 , )
0:2
(0:6 , 1:6 , )
0:2
(6:7 , 4:6 , )
0:2
(3:6 , 4:6 , )
  2:0
(6:1 , 6:1 , )
0:2
(0:6 , 1:6 , )
 3
32:75
Zamastil
Petr
       0:2
(2:6 , 3:6 , )
2:0
(6:0 , 6:2 , )
  3
17:14
Průběžné
pořadí
4 2 3 1 5 11 10 6 8 7 9